Sele og leiebånd til minigris

Selene er ment for griser som er fullvoksne (rundt 1 år), men har innstillinger slik at den fint kan brukes til yngre griser, men ikke mindre enn rundt 5 mnd.
Har du en gris som er yngre spiller ikke det noe rolle, annet en at du kanskje må skifte selen ut med en større ettersom griser vokser mye det første året.
Selene lages i polyesterbånd på 2,5 cm, meget slitesterkt materiale! Du kan velge mellom ensfarget sort eller ensfarget rosa/cerise m/noe dekor
ala et hjerte eller noe annet du måtte ønske, kom med forslag. Alle skøter går utenpå selen, slik at grisen ikke skal få merker. Alt for grisens beste!

Oppgi rygglengden (fra nakken til baken), kjønn, alder og vekt, samt målene rundt halsen og magen (etter forbeina).

Bestill også leiebånd som matcher selen.
Normallengde er ca. 2 m, men kan lages lengre om ønskelig. .

Pris på leiebånd er 75,- (
+vanlig A-porto)
Pris pr. sele er 210,- (
+vanlig A-porto)

Leveringstid er 1 uke.
Husk å oppgi navn, adresse, telefonnummer og farger på produktene.
Bestilling / spørsmål

noen eks.

Gr. svangerskapspermisjon rekker jeg ikke sy dekken før august 2010.
Sele kan fortsatt bestilles etter grisen egne mål.

Jeg skreddersyr vinter- og sommerdekken til din minigris.
Jeg trenger målene rundt magen, rygglengden, kjønn og vekten. Samt alder. Stoffene jeg bruker er av god kvalitet.
Vinter: 2-lags ullstoff, vinter/vårens stoff er flg. (blå, rosa, camo, rosa og leopard)

Sommer: 1-lags bomullsstoff, vårens stoff er flg. (griser, hvit-hjertet, lime-prikket eller rosa-hjerter)

Leveringstid: lev. skjer ikke før sommer 2010 gr. svangerskapsperm..
Prisen er 300,- for lite, 350,- for stort (+vanlig A-porto)

Husk å oppgi navn, adresse og telefonnummer.
Bestilling / spørsmål

noen eks. ser du her:

ssdfsdf lklk
hjkhkjhjkhkjhjkhkj